Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupiłem Octavię Tour TDI i....jestem niezadowlony

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Sorry ale Focusa sie precyzyjniej prowadzi.....
    Przejechalem sie tydzien temu nówka 1,6 cdti ....wspamaganie chodzi leciutko, jakby auto na podnosniku stalo

    IMHO auto prowadzi sie prezycyjnie tylko wtedy gdy je sie "czuje" .....Ja tego focusa jakos nie potrafilem wyczuc. I pomimo, iz w octavii wspomaganie pracuje dosc ciezko, zdecydowanie octa prowadzi mi sie precyzyjniej niz focus.
    BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
    CR-V 2,2 i-ctdi
    Perfectservice by Dobrygrześwawa

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez Emil
      Sorry ale Focusa sie precyzyjniej prowadzi.....
      Przejechalem sie tydzien temu nówka 1,6 cdti ....wspamaganie chodzi leciutko, jakby auto na podnosniku stalo

      IMHO auto prowadzi sie prezycyjnie tylko wtedy gdy je sie "czuje" .....Ja tego focusa jakos nie potrafilem wyczuc. I pomimo, iz w octavii wspomaganie pracuje dosc ciezko, zdecydowanie octa prowadzi mi sie precyzyjniej niz focus.

      W Focusie jest wielowahaczowe zawieszenie z tyłu które niestety po ok. 40 tys km przewaznie jest do wyje...ania :lol: :lol: :lol: :lol:

      Mało kto to naprawia bo trzeba wymienic całe wahacze (chyba 4 szt. za razem ok. 2500 zł) z tego co pamietam nie mozna wymiec samych tuleji.

      Natomiast wspomaganie jak chodzi to za bardzo nie ma zanczenia - zanaczenie ma jak sie to przekłada na ruchy samochodu - w Focusie jest bardziej bezposrednie przełozenie ukł. kierowniczego - musisz wykonać mniej obrotów kierwnica od (max lewo do max prawo)

      Dlatego Focus prowadzi się precyzyjniej niz Octa.

      I nie obraź się, ale jak Octa prowadzi ci sie precyzyjniej niz Focus to (mówiąc o autach o standardowych, niewyruchanych zawieszeniach) to albo jechałeś jakimś wyjatkowo dobitym exemplum albo nie odróżniasz jechania Tawria od jechania Audi :lol: :lol: :lol: :lol:
      Pozdrawiam Bartek.

      Current: Honda Civic
      Ex: O1

      Komentarz


      • #53
        Wystarczy chyba o Octavii Tour.
        TDI 205PS

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X